AVRIL LAVIGNE OFFICIAL FAN CLUB © Serbia


Join the forum, it's quick and easy

AVRIL LAVIGNE OFFICIAL FAN CLUB © Serbia
AVRIL LAVIGNE OFFICIAL FAN CLUB © Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

nesto o novom albumu

Ići dole

nesto o novom albumu Empty nesto o novom albumu

Počalji od Dix Sub Okt 31, 2009 12:54 pm

Avril Lavigne je u nedavnom intervjuu otkrila zanimljive detalje u vezi svog novog albuma koji bi trebao izaći u oktobru. "Većina pesama je akustična. Mnogo drugačije od svega što sam do sada radila. Ovo nije pop rock album. Album je više o emocijama. Prva pesma koju sam snimila je više kao uspavanka i ljudima koji su je čuli se sviđa. Na ovom albumu sam radila veoma sporo, pisala sam pesme kući za mojim klavirom. Ovaj put nisam radila sa mnogo ljudi. Bila sam sa porodicom i bliskim prijateljima.", kaže Avril. 8 do 12 pesama je producirao njen muž Deryck, a ona je napisala više od pola tekstova.

nesto o novom albumu 2wcny89


Novi album Avril Lavigne izlazi 17-og novembra ove godine.
Singl prema Billboardu izlazi sredinom avgusta mada to jos nije potvrdjeno.
Znaju se tri naziva pesama sa albuma a to su Everybody Hurts, Darlin' i Black Star.
8 Pesama od 9 je producirao Deryck,njen muz u njihovom kucnom studiju.
Pesma Everybody Hurts ce biti jako emotivna i iskrena.
Pesmu Darlin' je Avril napisala kad je imala 15 godina.
Avril ce da bude potpuno iskrena na ovom albumu za razliku od prethodnog, kaze vraca se u vremena Let Go albuma samo sto je sad odrasla, nije vise sk8er boy...
Ovih dana uziva u Francuskoj...
Pesma ''When You're Gone'' ce se naci na sledecoj verziji igrice ''Guitar Hero''
Dix
Dix
Admin
Admin

Broj poruka : 417
Datum upisa : 23.07.2009
Godina : 28

https://avrilserbia.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu