AVRIL LAVIGNE OFFICIAL FAN CLUB © Serbia


Join the forum, it's quick and easy

AVRIL LAVIGNE OFFICIAL FAN CLUB © Serbia
AVRIL LAVIGNE OFFICIAL FAN CLUB © Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Imam pUUuUUno novosti za vas

3 posters

Ići dole

Avril Imam pUUuUUno novosti za vas

Počalji od Dix Sub Jul 03, 2010 4:01 pm

~ Sunce. Ljeto. Šoping. Ima li šta bolje? clear20 Avril je 23.6. viđena u šopingu u Betsey Johnson centru,Los Angeles.

~ 24.6. Ponovo šoping,ali sada u društvu Matta i Amie. Naime,Avril je viđena u prodavnici motora u Los Angelesu pod nazivom Burton. Motor je poklon za Brodyja ili ipak još jedan hir naše taako ludo simpatične Avril? Nadam se da naće doći ni do kakvih ozlijeda. Stjling (Y). Obični dux,starke i farmerke.

SLIKE OVDE

~ 26.6. Avril sa Mattom,Amie i Brodyjem je viđena kako odlazi u Sherman Oaks šop. Obična odijevna kombinacija upotpunjena taako neobičnim patikama. (obratite pažnju na njih) Ako kliknete na posljednju sliku ispod,doći ćete do Tweeter slika sa rođendana Evana Taubenfelda,Avrilinog najboljeg prijatelja. Naime,njemu je bio rođendan 27.6.i povodom toga je napravljena velika žurka na kojoj se i kuglalo. Osim Tweeter slika,imamo i Tweeter poruke od 27.6. koje je Avril razmjenjivala sa Evanom.

SLIKE VIDITE OVDE

I love my boyfriend.... 12:26 AM Jun 28th.
Yeah......me and my bois, bowling for Evans bday.... Happy Birthday Evan!!!!! your old....hahaha just kidding. I love you. xoxoxo 12:21 AM Jun 28th.
RT @evantaubenfeld: Chocolate Overdose!!!!!!!!!!! Yummmmmmmmmmmmyyyyyyyyyyyy http://twitpic.com/20n417 12:19 AM Jun 28th.

~ Napokon i novi singl. Nemam šta da kažem. Savršen. Mada,imamo samo 45 sekundi pjesme,pa uživajte u onome što za sada imamo. Dowload OVDE

~ Forbidden Rose,novi parfem Avril Lavigne se našao u prodaji u Njemačkoj,u DM šopovima,kao i u The Fragrance šopovima u UK. Kada će već kod nas doći? -.-"

~ Imamo dva scana iz Fancy Magazina gdje se pojavila Avrilina nova slika za shoot za Forbidden Rose.

Imam pUUuUUno novosti za vas Normal_01

Imam pUUuUUno novosti za vas Normal_02

~ 30.6. je viđena sa Brandonom Davisom kako odlazi do sve kuće u Santa Monici. Farmerke (Y). Obavezno obratite pažnju.
Slike OVDE

~ Pjesmom Complicated,Avril je proglašena najboljom kanadskom pjevačicom u konkurenciji sa Neila Youngom,kao i Leonard Cohenom i Rushe. Čestitam! ^^

~ Candidsi od juče (2.7.) kada je Avril sa Brodyjem viđena u noćnom klubu. Držali su se čitavo vrijeme za ruke. Kako slatko. Izgleda da to nije samo prolazna afera,već prava ljubav. Smile

Slike OVDE

Toliko od mene CaOooOoOooOOoO Smile
Dix
Dix
Admin
Admin

Broj poruka : 417
Datum upisa : 23.07.2009
Godina : 28

https://avrilserbia.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Avril Re: Imam pUUuUUno novosti za vas

Počalji od boogeymman Sub Jul 03, 2010 4:33 pm

hehe zanimljivo ,..,., al nzmo kad ce da izadje cd Sad((
boogeymman
boogeymman
Avril baby
Avril baby

Broj poruka : 130
Datum upisa : 01.08.2009
Godina : 28

Nazad na vrh Ići dole

Avril Re: Imam pUUuUUno novosti za vas

Počalji od Dix Ned Jul 04, 2010 12:04 pm

za to nemamo jos informacija :S
Dix
Dix
Admin
Admin

Broj poruka : 417
Datum upisa : 23.07.2009
Godina : 28

https://avrilserbia.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Avril Re: Imam pUUuUUno novosti za vas

Počalji od Shadow Pet Avg 06, 2010 10:42 pm

Suuperrrr...(:
Shadow
Shadow
Novajlija
Novajlija

Broj poruka : 7
Datum upisa : 22.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Avril Re: Imam pUUuUUno novosti za vas

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu